12 ідей для освітлення гаража

Марія Сабелла — консультантка з електронного дизайну, останні шість років працює в галузі дизайну інтер’єру та театральних постановок, а також пише цифровий контент на теми, пов’язані з домом.

Освітлення гаража не повинно бути чимось другорядним. Воно має бути насамперед функціональним. Якщо ви можете зробити його стильним, вітаємо! Незалежно від того, чи використовуєте ви гараж лише для паркування автомобілів, чи він слугує для зберігання речей та робочого місця, ось 12 ідей для освітлення гаража, які варто спробувати.

Стельовий світильник прихованого монтажу

Стельовий світильник прихованого монтажу — це світильник, який встановлюється безпосередньо на стелі, як випливає з назви, він знаходиться на одному рівні з гіпсокартоном. Цей тип світильників, як правило, дуже недорогий, зазвичай має куполоподібну форму і стандартний діаметр від 12 до 24 дюймів. Світильники прихованого монтажу зазвичай мають скляну зовнішню частину, як, наприклад, цей світильник в гаражі, організованому A Fresh Space, підкреслений білою, нікельованою або бронзовою рамкою. Такий світильник легко встановити, він економічно вигідний, якщо вам потрібно кілька світильників, а також є гарним варіантом, якщо стеля гаража знаходиться на нижньому боці, оскільки не є підвісною.

Стельовий світлодіодний світильник

Світлодіодна лампа розшифровується як «світлодіод». Світлодіодні лампи — один з найпопулярніших типів на ринку і один з найкращих для вашого гаража. Вони енергоефективні, споживають до 75% менше енергії і служать вдвічі або втричі довше, ніж інші. Ви можете використовувати світлодіодні лампи для верхніх світильників, таких як цей, а також для вбудованих і окремо розташованих світильників.

Підкабінне освітлення

Внутрішнє освітлення забезпечує близьке і пряме джерело світла для роботи, яку ви виконуєте на стільниці шафи. Найкращим вибором є світлодіодні вбудовані світильники, оскільки вони енергоефективні та випускаються в яскравому і теплому білому кольорах. Ви можете встановити світильники під верхніми шафами або, якщо ви не хочете мати справу з проводкою, використовувати світильники-шайби на батарейках або світлові стрічки з пультом дистанційного керування — чудовий бюджетний варіант, який не потребує електромонтажних робіт. Підсвічування під шафами, як у цьому гаражі, розробленому A Fresh Space, також є чудовим способом додати більш приглушене світло, якщо ви не хочете яскравих стельових світильників, але потребуєте трохи світла в гаражі.

Підлоговий світильник

Переобладнаний гараж відкриває безліч можливостей для освітлення. Якщо ви перетворюєте гараж на додаткову житлову площу, як у цьому випадку від Джуліана Порчіно, використовуйте комбінацію джерел світла, кожне з яких призначене для певної мети. Для загального освітлення використовуйте стельовий світильник, для створення атмосфери — торшер, а для роботи — настільну лампу на робочому столі.

.

Позначки:, , , ,
close