14 найкрасивіших видів квітів анемони

Джеймі Макінтош пише про садівництво та квіти для особливих випадків для Смереки з 2011 року. Вона має більш ніж 20-річний досвід догляду за квітами та рослинами. Вона була автором статті про органічне садівництво на сайті Suite101, де отримала нагороди за свої статті.

Дебра ЛаГаттута — майстер-садівник з більш ніж 30-річним досвідом роботи з багаторічними та квітучими рослинами, контейнерним садівництвом та овочівництвом на грядках. Вона є провідним садівником у програмі Plant-A-Row, яка пропонує тисячі фунтів органічно вирощених овочів місцевим продовольчим банкам. Дебра є членом наглядової ради Spruce Garden Review Board.

Факт перевірено

Джессіка Врубель має досвід роботи в якості письменника та редактора, працювала в різних виданнях, газетах та публічних бібліотеках, допомагаючи з довідковою літературою, дослідженнями та спеціальними проектами. Окрім журналістського досвіду, вона вже понад 15 років викладає теми здоров’я та благополуччя як в аудиторії, так і за її межами.

Трендові відео

Анемони здавна є улюбленою квіткою флористів, наречених і всіх, хто шукає чисті, яскраві кольори в саду. Рід Анемона, що належить до сімейства Ранункулюсові, налічує понад 120 видів. З них відносно невелика кількість лягла в основу більшості названих гібридів і сортів, які зараз вирощуються як садові рослини. Час цвітіння значно варіюється, але всі анемони мають макоподібні квітки, які колишуться від найменшого подиху вітру, завдяки чому ці рослини отримали одну з найпоширеніших назв — «вітрогонка».

Анемони відрізняються за своєю витривалістю та вимогами до росту, але всі вони легко вирощуються з бульбоцибулин, цибулин або як трав’янисті багаторічні рослини, що продаються в садових центрах навесні та влітку. У зонах, де вони не витривалі, анемони часто висаджують як однорічні рослини. Хоча багато сортів люблять сонце, інші процвітають у лісопаркових садах, надаючи тінистим ландшафтам вкрай необхідний колірний імпульс.

Вони бувають різних кольорів, включаючи білий, рожевий, червоний, синій, фіолетовий і жовтий. Існує три основні види анемони, які пропонують різні періоди цвітіння протягом року. Це: весняні, які цвітуть навесні; бульбові середземноморські, які цвітуть як навесні, так і влітку; і анемони осіннього цвітіння, які цвітуть з кінця літа до осені.

Ось 14 сортів анемони, які додадуть елегантності квітковим композиціям і піднімуть настрій бордюрним садам

Садівнича порада

Анемони не вибагливі до ґрунту, хоча найкраще ростуть у слабокислому середовищі. Замочування бульбоцибулин на ніч перед посадкою, здається, розм’якшує їх і прискорює швидкість проростання. При посадці майже неможливо визначити, який кінець бульбоцибулини піднявся, тому просто помістіть бульбоцибулину в посадкову яму, і вона буде рости в правильному напрямку.

Анемони Де Каана (Anemone coronaria [група Де Каана])

Червоні анемони Де Каєн — це макові двійники, витривалі до зони 7, але садівники в прохолодних зонах можуть висаджувати їх навесні для цвітіння наприкінці літа. Садівники з теплим кліматом повинні висаджувати бульбоцибулини восени для весняного цвітіння. Більшість анемонів De Caen — весняні квіти, які люблять повне сонце. Суміш анемони Де Кан була виведена у Франції і завезена в 1800-х роках на основі виду Anemone coronaria. Доступно багато сортів, що складають одну з найбільших груп садових анемон, іноді відомих як французькі анемони.

 • Батьківщина: Середземноморський регіон; сорт De Caen був виведений у Франції
 • Зони вирощування USDA : Залежить від сорту; більшість витривалі в зонах 7-10; вирощують як однорічники в прохолодних зонах
 • Висота : 6-12 дюймів (залежить від сорту)
 • Опромінення сонцем : Повне сонце

‘Містер Фоккер’ (Anemone coronaria de Caen ‘Mr. Fokker’)

Одним з чудових представників групи гібридів Де Кан є «Містер Фоккер». Для тих, хто обожнює блакитні квіти, він залишається найкращим вибором для отримання справжнього блакитного відтінку. Цей сорт виглядає сенсаційно, коли росте поряд з ліловими шипуватими квітами, такими як левиний зів ‘Plumblossom’. Цвіте в середині або наприкінці весни.

 • Батьківщина: Середземноморський регіон; сорт De Caen був виведений у Франції
 • Зони вирощування USDA : 7-10; вирощується як однорічна рослина в прохолодних зонах
 • Висота : 10-12 дюймів
 • Опромінення сонцем : Повне сонце

‘Hollandia’ (Anemone coronaria de Caen ‘Hollandia’)

Насичене вишневе цвітіння з білим вічком і темним центром чекає на садівників, які вирощують анемони ‘Hollandia’. Це ще один з весняно-квітучих сортів із сортосортименту De Caen. Цибулини процвітають у пухкому ґрунті і доповнюють інші анемони De Caen як в саду, так і у вазі.

 • Батьківщина: Середземноморський регіон; сорт De Caen був виведений у Франції
 • Зони вирощування USDA : 7-10; вирощується як однорічна рослина в прохолодних зонах
 • Висота : 10-19 дюймів
 • Опромінення сонцем : Повне сонце

‘Бордо’ (Anemone coronaria de Caen ‘Bordeaux’)

Глибоке, драматичне червоне цвітіння сорту ‘Bordeaux’ є приємним контрапунктом до великодніх яєчних кольорів, які пропонують багато весняних квітів. Посадіть ці анемони, що належать до групи De Caen, на три дюйми вглиб піщаного ґрунту і спостерігайте за папоротеподібним листям, яке з’явиться в березні перед початком цвітіння.

 • Батьківщина: Середземноморський регіон; сорт De Caen був виведений у Франції
 • Зони вирощування USDA : 7-12; вирощується як однорічна рослина в прохолодних зонах
 • Висота : 8-12 дюймів
 • Опромінення сонцем : Повне сонце
Позначки:, , , ,
close