“Бізнесмени” Акана Сатаєва зібрали в прокаті 138 млн тенге (фото)

Таким чином, мотиваційне кіно припало до смаку казахстанському глядачеві. Актуальні дані про касові збори надали в Astana Film fund.

Акан Сатаєв у картині «Бізнесмени» розповідає про реалії життя в 90-х. Згідно з сюжетом, троє друзів намагаються вижити в нелегкий для країни час, коли правила нової гри ще не встановлені. Герої картини стають одними з перших, хто стояв біля витоків ринкових відносин у Казахстані.

«Нашим завданням було зробити не просто картину, а таку, щоб вона покращувала наше суспільство, наше оточення, наше життя, покращувала світ загалом і несла якийсь творчий поклик. І мені сподобалося, що глядачі беруть на озброєння саме ті месенджі, які ми закладали в наш фільм, виражені в його слогані: «Є речі, які не мають ціни».

Ось це дуже важливо, що ми в гонитві за благами забуваємо про такі важливі речі. І ми сконцентрували нашу увагу на цьому у фільмі, і коли глядачі, особливо молоде покоління, звертають на це увагу, мені це дуже приємно», — поділився режисер.

Консультантами фільму і прототипами головних героїв стали реальні підприємці, які починали свою кар’єру в перші роки незалежності, Арманжан Байтасов, Берік Канієв і Нурлан Смагулов. Але сама історія навряд чи буде заснована на реальних подіях.

У зйомках вітчизняного кіно взяли участь Санжар Маді, Шаріп Серік і Костянтин Крюков. Головну жіночу роль виконала Айсулу Азімбаєва.

Головного героя режисер Акан Сатаєв довірив зіграти яскравому акторові Аскару Ільясову. Фільм став першим казахстанським проектом, де Аскар виконав роль головного героя.

Раніше він знімався в таких російських картинах, як «Джуна», «Останній рубіж», «Золота Орда» і «Тренер».

Нагадаємо, Аскар Ільясов розповів, як йому вдалося стати головним героєм фільму Акана Сатаєва «Бізнесмени».

Унікальна добірка новин від нашої редакції

You may also like

Как правильно использовать пушер

Фільми, від яких не можна відірватися: кіноподорож

Лучшие топ 20 турецких сериалов — по мнению зрителей

Кінокритики назвали найкращий фільм 2018 року

Книги про секс: добірка цікавих і корисних книг

Конан («Наруто»): техніки, опис, цитати

Добавить комментарий

Для отправки комментария вам необходимо авторизоваться.

Позначки:, , , , , , , , ,
close