Які місця не варто бронювати в поїзді

Для максимально комфортної подорожі поїздом необхідно заздалегідь подбати про вибір місця. Тому важливо знати планування вагонів і розуміти, які купе і полиці в плацкарті не варті того, щоб їх бронювати, пише «Рамблер».

Пожежне купе

У пожежних купе не передбачена можливість відкрити вікно. У разі аварії його можна вибити спеціальним молоточком і вибратися з вагона через отвір, що утворився. Купе, в які не надходить свіже повітря, найімовірніше, будуть некомфортними, якщо раптом стануться неполадки в системі кондиціонування поїзда. Духота навряд чи буде приносити задоволення. Як правило, місця з 9 по 12 і з 21 по 24 розташовані саме в таких пожежних купе.

Місця на початку та наприкінці вагона

Здавалося б, зручно забронювати перші місця у вагоні, щоб мати можливість швидше за інших зайняти свою полицю, а після приїзду швидше вийти. Але у цих місць є низка недоліків. По-перше, купе, розташовані на початку і наприкінці вагона, розташовані близько до неопалюваних тамбурів. Взимку, наприклад, тут може бути прохолодно.

Друге, це близькість місць до туалетів. Тож не виключена можливість проникнення неприємних запахів, та й повз майже постійно ходитимуть люди. А в плацкартних вагонах крайні полиці ще й коротші за інші приблизно на 15 сантиметрів. Недорогі залізничні квитки шукайте на Aviata.kz.

Верхні полиці та бічні місця в плацкарті

Верхні полиці зазвичай коштують дешевше за нижні, але якщо на останній не їде хтось із ваших родичів і знайомих, на вас чекають певні незручності. Зокрема, це стосується того, щоб присісти за столик поснідати чи пообідати. Крім того, постійно забиратися наверх і спускатися не всім зручно.

У бічних місцях у плацкарті теж основна проблема в столиках: розклавши полицю, ви втрачаєте місце для їжі, а коли розкладений столик, немає можливості прилягти. Плюс до всього витягнутися на полиці вдень і повноцінно відпочити навряд чи вийде: заважатимуть пасажири, які снують вагоном.

Плануючи подорож, пам’ятайте, що вигідні квитки на поїзд ви завжди зможете купити на сайті або в застосунку Aviata.kz. Пошук займе всього 2 хвилини. Купуючи квитки в додатку, ви збираєте бонуси.

Унікальна добірка новин від нашої редакції

You may also like

Как правильно использовать пушер

Фільми, від яких не можна відірватися: кіноподорож

Лучшие топ 20 турецких сериалов — по мнению зрителей

9 продуктів, які ніколи не варто гріти в мікрохвильовці

8 модних страв, назви яких варто вивчити, перш ніж запрошувати дівчину в ресторан

7 кльових продуктів для людей, які не варто їсти собакам

Добавить комментарий

Для отправки комментария вам необходимо авторизоваться.

Позначки:, , , , , ,
close