Двоспальне ліжко – на що звернути увагу при покупці?

Як всім добре відомо, двоспальне ліжко є одним з найважливіших предметів меблів у всьому будинку. Тому його відбір є надзвичайно складним завданням. Він, безумовно, має бути зручним, функціональним і міцним, але й виглядати має ефектно. Так що ж краще? Дерев’яне ліжко, м’яке ліжко, континентальне ліжко чи, можливо, ліжко з меблевого щита?

Давайте розглянемо всі можливості. Вибір правильного матраца — справа набагато складніша і серйозніша, ніж може здатися. Від зробленого вами вибору залежить дуже багато — не тільки якість вашого сну, ваш комфорт, а й, наприклад, здоров’я вашого хребта! Який матрац вибрати? Вона має бути твердою чи м’якою? На жаль, тут немає єдиної правильної відповіді, оскільки все дійсно залежить від індивідуальних обставин, що ми зараз і продемонструємо.

Перш за все, комфорт

Вибір правильного шлюбного ліжка слід починати з перевірки його комфортності на сайті https://lux-mebli.net/ua/g1038835-lizhka-dvospalni. Варто пам’ятати, що не тільки матрац відповідає за комфорт, який ви відчуваєте під час сну, хоча не можна заперечувати, що він відіграє ключову роль. Розмір ліжка також впливає на його комфорт. Та, що розрахована на двох осіб, повинна мати ширину не менше 160 см. Ще одним важливим елементом є підголівник, який, незважаючи на зовнішній вигляд, виконує не тільки естетичну функцію. Особливо корисно, коли ми «беремо роботу в ліжко» або просто любимо почитати перед сном. Він повинен бути м’яким, але в той же час забезпечувати належну підтримку спини. В ідеалі він також має бути високим. Настав час повернутися виключно до матрацу. Крім його основних характеристик, таких як пружність і достатня м’якість, необхідно також визначити, чи забезпечує він достатню циркуляцію повітря і рівень вологості, що перешкоджає розмноженню бактерій і мікроорганізмів.

По-друге, естетика

Крім вищезгаданого комфорту, подружнє ліжко повинно ще й гарно виглядати. Її стиль повинен повністю відображати наші смаки, а також відповідати декору всієї спальні. Наприклад, дерев’яні ліжка, що характеризуються класичною формою, стануть прекрасним доповненням кімнати, витриманої в класичному стилі, в якому переважає простота. У поєднанні з тумбочками та шафою вони додадуть інтер’єру потрібний акцент. Між тим, м’яке ліжко є прикладом сучасних меблів з безліччю різноманітних форм. Як форма, так і оздоблення меблів можуть бути підібрані до загального інтер’єру, в якому вони будуть використовуватися. Ліжка цього типу також відрізняються широкою кольоровою гамою, завдяки чому їх можна ще більш точно скомпонувати з інтер’єром спальні. Континентальні ліжка, навпаки, стануть прекрасним доповненням до сучасних інтер’єрів. Варто зазначити, що завдяки своїй тришаровій конструкції вони надзвичайно зручні та забезпечують максимальний комфорт. Інший тип — ліжка з меблевого щита, завдяки своїм простим формам, найкраще виглядають в спальнях, витриманих в мінімалістичному стилі. Тому, якщо вас цікавлять півтоспальні ліжка, переходьте в магазин https://lux-mebli.net/ua/g1038836-lizhka-pivtoraspalni.

Варто мати на увазі

У зв’язку з тим, що зазвичай ми приймаємо рішення про покупку нового ліжка раз на кілька років, варто ретельно його обміркувати. Звертайте увагу на якість будівництва та тип матеріалів, з яких воно виконане. Перевірте, чи міцна і довговічна конструкція ліжка, яке ви плануєте придбати. Не намагайтеся надто економити на розмірі ліжка, адже чим більше ліжко, тим воно зручніше.

Двоспальне ліжко — практичні поради

Двоспальне ліжко може мати контейнер для постільної білизни, але це не є обов’язковою умовою. Однак, це варто розглянути, оскільки ми зможемо зручно організувати речі. Найголовніше, однак, що сон дозволяє нам ефективно відпочивати, набиратися сил, а також надзвичайно сприяє правильному розвитку організму. Ключовим моментом є вдало підібрані спальні ліжка. Це може бути ліжко розміром 160х200, але й більші. Для двох осіб добре підійде по-справжньому велике двоспальне ліжко. На що потрібно звернути увагу?

Ключовим елементом є габарити. Це важливо враховувати при виборі ідеального ліжка для спальні для пари. Найпоширеніші варіанти:

  • двоспальне ліжко 140х200 см,
  • двоспальне ліжко 160х200 см,
  • двоспальне ліжко 180х200 см.

Це може бути м’яке ліжко, дерев’яне ліжко з таких дерев як сосна, вільха, дуб, бук, металеве ліжко та багато іншого. Найголовніше, що вони забезпечують подружжю високий рівень комфорту під час відпочинку. Ось чому слід зупинити свій вибір на ліжку розміром не менше 160х200 см. Це стандартний розмір для двоспального ліжка. Він впишеться навіть в середньостатистичну спальню. Якщо ви хочете ліжко більшого розміру, вам потрібно буде ретельно виміряти наявний простір, так як вони в основному підходять для великих спалень. В Тернополі ліжко можна придбати за посиланням https://lux-mebli.net/ua/g1038835-lizhka-dvospalni.

Каркас для двоспального ліжка

Вибір каркаса для двоспального ліжка також буде дуже важливим. Мало хто усвідомлює, що правильно підібраний каркас ліжка має велике значення для терміну служби матраца, а також для комфорту сплячого. Каркас повинен бути міцним і довговічним. Серед найбільш рекомендованих рішень — дерев’яні рами. Саме вони забезпечують комфорт, ергономічність і, водночас, естетику. Вони також протидіють деформації матраца. На що варто звернути увагу при покупці каркаса ліжка? Насамперед на:

  • розмір рами — вона повинна відповідати каркасу ліжка,
  • тип рами — можна вибрати між класичними решітчастими рамами, рулонними рамами і гнучкими рамами.

Матрац для двоспального ліжка

Звичайно, не можна забувати про правильні матраци. В наявності є різноманітні матраци — поролонові, латексні, пружинні, кишенькові. Багато чого залежатиме від особистих уподобань та індивідуальних потреб. Партнери відрізняються за розмірами, тому рекомендується підбирати два матраци під вагу, зріст, положення під час сну користувача. Також можна придбати один матрац з різним ступенем жорсткості. Найголовніше, щоб матрац забезпечував комфорт для подружньої пари. Не варто при покупці керуватися тільки ціною, так як хороший якісний матрац прослужить вам не менше 10 років. Тому варто один раз витратити більше, щоб насолодитися спокійним, комфортним сном.

Позначки:, , , , , , , , , ,
close