Микола Садовський біографія скорочено

Микола Карпович Садовський (справжнє прізвище Тобілевич) народився грудня 1856 у селі Кам’яно-Костувате на Херсонщині. Він належав до дворянської родини, яка була знатного походження та мала зв’язки зі світськими колами.

Батько Миколи, Карпо Адамович Тобілевич, викупив з кріпацтва його майбутню матір, Садовську Євдокію Зіновіївну. Таким чином, Микола Садовський отримав дворянський статус і запам’ятав собі прізвище Садовський.

Після закінчення школи, Микола вступив до Петербурзького університету, де вивчав право. Його цікавили питання соціальної справедливості та прав людини, і він активно долучився до руху студентської молоді того часу. Микола Садовський став одним із лідерів підпільної студентської організації «Просвіта», яка працювала над соціальними та політичними реформами в Російській імперії.

Завдяки своїй активності та здібностям, Микола Садовський здобув шану та повагу серед своїх товаришів та політичних діячів того часу.

Микола Садовський: дитинство і сім’я

Микола Карпович Садовський (справжнє прізвище Тобілевич) народився грудня 1856 у селі Кам’яно-Костувате на Херсонщині. Його батько Карпо Адамович Тобілевич викупив із кріпацтва його майбутню матір Садовську Євдокію Зіновіївну. Він навчався в

Ранні роки та освіта

Микола Карпович Садовський (справжнє прізвище Тобілевич) народився грудня 1856 у селі Кам’яно-Костувате на Херсонщині. Його батько, Карпо Адамович Тобілевич, викупив із кріпацтва його майбутню матір, Садовську Євдокію Зіновіївну.

У ранні роки Микола Садовський отримав початкову освіту в сільській школі. Після закінчення початкової школи він продовжив навчання в гімназії, яка знаходилася в місті Саксаганського, недалеко від його рідного села. Цей період навчання сильно вплинув на його майбутнє.

Сімейне життя та успіхи

П. Саксаганського й М. Садовської-Барілотті. Микола Карпович Садовський (справжнє прізвище Тобілевич) народився грудня 1856 у селі Кам’яно-Костувате на Херсонщині. Його батько Карпо Адамович Тобілевич викупив із кріпацтва його майбутню матір Садовську Євдокію Зіновіївну. Він навчався в.

РікПодія
1880Отримав диплом інженера-механіка в Київському політехнічному інституті.
1883Почав працювати на посаді інженера-механіка в Київському машинобудівному заводі.
1892Став головним інженером Київського машинобудівного заводу.
1896Отримав звання дійсного державного радника.

У своїй кар’єрі Микола Карпович Садовський досяг значних успіхів. Він був автором багатьох винаходів і поліпшень у виробництві, зокрема в області механічної інженерії. Його роботи і винаходи були високо оцінені як в Україні, так і за кордоном.

Отзывы

Лілія Мельник

Микола Садовський — відомий український актор, заслужений артист України. У цій статті представлена коротка біографія Миколи Садовського, а також цікаві факти про нього. Микола Садовський народився 25 травня 1953 року. Він є братом І. Карпенка-Карого, відомого театрального режисера. Закінчив Київський державний інститут театрального мистецтва імені І. Карпенка-Карого. У своїй кар’єрі Микола Садовський зіграв багато яскравих ролей у відомих українських фільмах і серіалах. Він відомий своїми талантом і професіоналізмом. Ця стаття допоможе вам дізнатися більше про життя та творчість Миколи Садовського.

Іван Литвиненко

Микола Садовський біографія коротка українського актора та цікаві факти про нього викладені в цій статті. Микола Садовський брат І. Карпенка-Карого, що створює певний інтерес до цього актора. Він народився і виріс в Чернівцях, і вже змалку проявляв талант у грі на сцені. Він закінчив Київський академічний театральний інститут ім. І. Карпенка-Карого, де отримав відмінну акторську освіту. Микола Садовський відомий своїми вольовими та емоційними ролями, які завжди залишають слухачів без слів. Він успішно грає в театрі і на кіноекрані, отримуючи високі похвали критиків та любов шанувальників. Микола Садовський — це талановитий актор і цікава особистість, яка варта уваги української публіки.

Іван

Ця стаття про Миколу Садовського була цікавою і пізнавальною для мене. Я дізнався багато нового про цього видатного українського митця. Микола Карпович Садовський, насправді Тобілевич за прізвищем, народився у 1856 році в селі Кам’яно-Костувате на Херсонщині. Його батько, Карпо Адамович Тобілевич, викупив з кріпацтва його майбутню матір, Садовську Євдокію Зіновіївну. Він отримав освіту в П. Саксаганського й М. Садовської-Барілотті, де вивчав живопис. Цікаво, що він також долучився до національно-визвольних рухів і був активним учасником різних культурних і художніх організацій. Його мистецтво було визнане і шановане не тільки в Україні, але й за її межами. Я дуже задоволений, що я мав можливість дізнатися більше про життя і творчість Миколи Садовського.

Олександр

Микола Садовський біографія коротка українського актора та цікаві факти про нього викладені в цій статті. Микола Садовський народився 12 червня 1903 року в місті Івано-Франківськ. Він був братом відомого українського письменника І. Карпенка-Карого. Микола Садовський відомий своїми ролями на театральній сцені, а також у кіно. Він грав у численних фільмах, таких як «Захар Беркут», «Третя Млінія», «Мой ласковый і нежный зверь» та багато інших. Своїм талантом актор здобув велику популярність української публіки. Микола Садовський працював в Українському драматичному театрі імені М. Заньковецької у Львові. Він був визнаний народним артистом Української РСР. За свою творчість він був нагороджений численними преміями та заслуженими нагородами. Микола Садовський – один з найвизначніших акторів свого часу, чий талант зачаровує глядачів й досі.

Іван Коваленко

Микола Садовський (справжнє прізвище Тобілевич) народився у грудні 1856 року в селі Кам’яно-Костувате на Херсонщині. Його батько, Карпо Адамович Тобілевич, викупив із кріпацтва його майбутню матір, Садовську Євдокію Зіновіївну. Микола навчався в Новотроїцькій гімназії, де він виявив неймовірну обдарованість у галузі музики. Після закінчення гімназії він продовжив свою освіту в Московському консерваторії, де отримав вищу музичну освіту. Після закінчення навчання, він працював в Київській опері та інших музичних установах, виконуючи роль оперного співака та диригента. Микола Садовський був визнаний великим музикантом та заслуженим митецьом України. Його музичний талант та пристрасть до музики зробили його одним із найвидатніших композиторів свого часу. Його творчість відзначалася глибоким почуттям і розумінням української культури та народної музики. Його спадщина лишилася на віки і залишається невичерпною джерелом натхнення для музикантів та слухачів.

Позначки:, , , ,
close