Пневмоциліндри-призначення, використання та особливості конструкції

Пневматичний привід-це пристрій який працює механічно, в гільзі якого сила стисненого повітря, через поршень, трансформується в зворотно-поступальний рух і змушує працювати який-небудь механізм. У нехитрому поданні пневмоциліндр-це згін різних діаметрів і довжини, закритою на торцях кришками.

У кришки вворачиваются пневматичні з’єднання-фітинги, щоб подавати стиснене повітря в середину циліндра. Усередині циліндра вставлений поршень, який добре з’єднується зі штоком пневмопривода. Через з’єднувач відбувається подача стисненого повітря, рухаючи поршень, який поступально пересувається і приводить в дію механізм роботи. До того часу, поки стиснене повітря знаходиться в порожнині циліндра, поршень під тиском, пневматичний циліндр виконує власну функцію. Зворотний процес відбувається тоді, коли стиснене повітря скидається з порожнини циліндра, а потім подається в протилежну сторону. Поршень здійснює рух, але в зворотному напрямку, і робота механізму виконання закінчується. А якщо вам потрібно купити пневмоциліндри безпосередньо у виробника, переходьте на сайт https://sprenergo.com.ua. Тут представлена шмрока лінійка товарів від ТОВ «СПР-ЕНЕРГО».

Пневматичні циліндри виробляються з ходом поршня від 10 до 2700 міліметрів. Різні моделі циліндрів компанії Aircrafter відповідають декільком найпопулярнішим нормам. Таким як ГОСТ 15608-81 або ISO 6431. У стандартах вказується градація діаметрів поршня з внутрішніми діаметрами: 32, 40, 50, 63, 80, 100, 125, 160, 200, 250, 320 міліметрів.

Крім стандартних виконань, існують одно — і двоциліндрові приводи, поворотні циліндри, мікроциліндри, безштокові пневмоциліндри. За практичним призначенням пневматичні приводи поділяють на тягнуть і штовхають, односторонньої і двосторонньої дії.Всі важливі частини пневмоциліндрів-Поршні, штока, Фланці, кришки — складаються зі сталі виняткової міцності, і схильні до спеціальної обробки. Акцентовану увагу під час виготовлення приводів приділяють якості збірки. А гарантія якості матеріалів під час виготовлення пневмоциліндрів служить запорукою безпеки під час їх експлуатації.

Пневматичні циліндри застосовуються у всіх промислових сферах, де потрібно виконувати поступальні переміщення. Групове використання, пневмоциліндри, знаходять в пресовому виробництві, лініях розливу і упаковки продуктів, в складі ТЗ, при розвантажувально-навантажувальних роботах, в підйомниках і конвеєрних системах. Завдяки застосуванню стисненого повітря, а не дуже дорогого масла, як в гідроциліндрах, пневматичні циліндри отримують все широке поширення в багатьох напрямках промисловості і народного господарства, як дешеві механізми, які не потребують дуже дорогого обслуговування і дефіцитних запчастин.Позначки:, , , , ,
close