Як вибрати шпалери для спальної кімнати?

Основними дизайнерськими об’єктами в спальні виступають меблі і шпалери. Їх комбінування має бути правильним. Це дозволяє виконати приміщення затишним і дати йому сучасний вигляд. Залежно від того, світла або меблі темного кольору, який її колір, єдиний стиль і оформлення, вибирають шпалери для спальної кімнати з одним відтінком, двоколірні або різнокольорові, з візерунком і без нього. Є певні принципи вибору і визначення – що за відтінок і який візерунок у них повинен бути. Також існують певні принципи того, як можна поєднувати шпалери, щоб оформити за їх допомогою спальну кімнату в модерністському стилі.

Поєднання шпалер в інтер’єрі спальної кімнати не завершується на поклеїти один вид за ліжко, другий на інші поверхні стін. Все складніше і ми підготували фото поєднань шпалер в спальній кімнаті з розбором від дизайнера. В наш час Купити шпалери для стін, не проблема, для цього переходьте в каталог магазина euro-style.kiev.ua.

Які шпалери підібрати для спальної кімнати?

Сьогоднішній ринок шпалер пропонує покупцеві куди більше видів і кольорів шпалер, ніж останній може собі уявити. Більшість покупців навіть не можуть уявити, наскільки різноманітний і багатоликий сучасний світ шпалер, завдяки йому звичайну кімнату можна дуже легко перетворити в чудовий будуар. Отже, перед тим як говорити про те, які шпалери підібрати для спальної кімнати, необхідно ретельно вивчити одні з найпопулярніших і доступні види шпалер для спальної кімнати:

  • паперовий. Важлива перевага шпалер на паперовій основі — різноманіття палітр і принтів, а основний мінус — недовговічність, також через схильність до вицвітання під променями сонця. 
  • вініловий. Подібні шпалери дуже щільні, ніж паперові, але і дуже дорогі. Працювати з ПВХ-шпалерами легше: обклеїти ними стіни не буде важко, про “міхурах” теж можна не боятися. 
  • флізелінові. Вони дорожче вінілових, зате функціональніше: шпалери на флізеліновій основі під фарбування дозволять міняти колір стін в спальній кімнаті досить таки недорого, так як можуть пережити кілька забарвлень (до 10-15!). 
  • тканинний. Подібні шпалери використовуються для виготовлення в спальній кімнаті шикарної атмосфери: зараз стають дуже популярними текстильні шпалери на паперовій або основі флізеліну, з покриттям зі справжнього або штучного велюру, шовку, джуту, фетру і так далі, що впливає на ціну. Текстильні шпалери також не можна віднести до економного варіанту, зате вони крім екологічності забезпечують додаткову тепло — і звукоізоляцію. 

Підбір кольору шпалер для спальної кімнати

Підбираючи колір шпалер для спальної кімнати, слід, в першу чергу, керуватися власними власними уподобаннями, все-таки все ж буде незайвим взяти до уваги кілька важливих моментів:

  • Для кімнат маленького розміру має сенс застосовувати світлі тони. Вони візуально розширять межі приміщення, завдяки чому спальна кімната здасться досить вільною;
  • Оскільки спальна кімната необхідна для відпочинку, не варто проводити експерименти з контрастними колірними рішеннями і яскравими візерунками геометричних форм. Якщо навіть спочатку подібне рішення здасться вам незвичайним, протягом якогось часу воно швидко набридне і захочеться чогось більш спокійного і заспокійливого.
  •  для того щоб» розбавити ” інтер’єр ви можете на одну їх стін приклеїти фотографічні шпалери з малюнком природи: морським пейзажі, горами або лісом. Фотографічні шпалери найкраще розмістити перед ліжком. Вони будуть дуже вдало виглядати, якщо в спальній кімнаті мало меблів.

Підбираючи шпалери, відвідайте магазини і познайомтеся з пропонованим асортиментом товарів. Перш ніж зробити покупку майте на увазі розміри, віконне розміщення, стан стін, а ще інші особливості вашої спальної кімнати. Добре підібрані шпалери поліпшать кімнату, зроблять її дуже зручною і симпатичною.

https://euro-style.kiev.ua/uaПозначки:, , , , , ,
close