14 унікальних ідей для кухні в квартирі

Ешлі Кнірім — експерт з домашнього декору та оглядач товарів для дому для The Spruce. Її дизайнерська освіта почалася в юному віці. Вона має понад 10 років досвіду написання та редагування текстів, раніше обіймала редакторські посади в Time та AOL.

Оновлено 30.09.20

Оренда квартири має багато переваг, особливо якщо ви хочете не платити за дороге утримання та обслуговування власного житла. Але якщо ви також хочете отримати заставу назад, то для того, щоб додати своєму житлу власний стиль, вам знадобиться трохи більше креативності та відкритості. Незалежно від того, чи потребує кухня вашої квартири міні-підтяжки обличчя, чи ви просто хочете додати трохи індивідуальності, існує безліч варіантів оновлення, які не змусять кров’яний тиск вашого орендодавця підскочити до небес.

Незалежно від того, чи хочете ви додати кілька акцентних елементів або «встановити» нову мийку (повірте, це можливо), ми зібрали наші улюблені ідеї, як перетворити кухню в орендованій квартирі.

Зробіть орендовану кухню своєю власною

Візьміть, наприклад, цю затишну кухню від Taking Notes. Лише кілька несподіваних деталей, таких як тканинна лавка та книжкова полиця, допоможуть створити унікальний простір, який не завдасть непоправної шкоди і миттєво зробить приміщення більш затишним.

Позначки:, , , , ,
close