15 розумних ідей для зберігання речей у сумочці

Елізабет Ларкін — професійний організатор з великим інтересом до продуктивності, тайм-менеджменту та вдосконалення процесів. Вона використовує свої організаторські навички та ефективність для написання статей з корисною інформацією про прибирання, організацію житлового простору та наведення порядку.

Мелісса — автор новин для The Spruce. Вона висвітлює широкий спектр тем, включаючи тренди, ідеї декору та поради щодо дизайну.

Кетрін — професійний організатор дому та сертифікований консультант KonMari з більш ніж 5-річним досвідом допомоги клієнтам у наведенні порядку в їхніх домівках. Влітку 2020 року вона запустила свій власний професійний організаторський бізнес Tidy Milso, щоб допомогти переорієнтуватися тим, хто відчуває себе пригніченим як безладом, так і неорганізованістю у своїх домівках. На сьогодні вона провела з клієнтами понад 500 годин, організовуючи простір за допомогою методу KonMari Марі Кондо.

Коли сумочки не використовуються, де їх зберігати, може бути дуже складно. Деякі сумки можуть бути досить об’ємними, а інші — крихкими. А деякі люди мають величезну колекцію сумок. Тому хороша система зберігання, яка впорядковує та захищає сумки, є дуже важливою. Існують варіанти, які підійдуть як для великих, так і для малих приміщень, а деякі з них потребують мінімальних витрат і зусиль для реалізації.

Ось 15 простих ідей, які допоможуть вам організувати свої сумочки, від ідей, як зробити органайзер для сумочки своїми руками, до готових рішень для зберігання речей, які можна придбати.

Організуйте сумочку за допомогою шухляд і контейнерів

Шухляди чудово підходять для зберігання сумок різних розмірів, якщо у вас є місце для їх встановлення. Якщо ж у вас немає місця для ящиків, просто зберігайте сумочки в пластикових контейнерах, які можна поставити в шафу або під ліжко, і вони будуть надійно захищені та впорядковані. Найкраще в ящиках і контейнерах те, що на ринку є безліч варіантів. Тож знайти щось потрібного розміру та стилю майже гарантовано.

.

Спробуйте повісити гаманці на гачки

Гачки — це простий спосіб зберігати сумки, якщо планування вашого простору дозволяє це зробити. Ви можете розмістити гачки на дверях, причому найкраще це робити на внутрішній стороні дверей шафи. Ви також можете закріпити гачки в ряд на стіні, щоб ваші сумки були на видноті і в межах легкої досяжності. Просто переконайтеся, що сумки висять акуратно, якщо вони не за зачиненими дверима. І не вішайте їх там, де ви будете часто на них натикатися.

.

Обирайте органайзери для сумок

Існує кілька продуктів, які дозволяють вішати сумки вертикально. Наприклад, органайзер для сумок допоможе тримати кілька сумок в одній лінії. Ви також можете зберігати сумки вертикально на дверях зі стійкою. Це чудовий спосіб зберігання сумок і дамських сумочок, що економить місце.

.

Організуйте сумочки за допомогою тримачів для журналів

Тримачі, призначені для інших предметів, можуть стати чудовим органайзером для сумочок, зробленим своїми руками. Наприклад, тонкі сумочки, які не провисають, можна помістити в тримачі для журналів. Інші типи органайзерів, в які можна помістити сумочку, включають папки для документів і коробки для капелюхів. І, звичайно ж, ви завжди можете зберігати маленькі сумки всередині великих, щоб тримати їх під захистом і все в одному місці.

.

Інвестуйте в поличні роздільники

Як і тримачі для журналів, поличні роздільники також можуть тримати сумки вертикально і окремо. Вони є хорошим вибором, якщо у вас багато місця на полицях у шафі. Поличні роздільники — це чудовий спосіб побачити всю вашу колекцію сумок одночасно, включно з маленькими сумочками, які в іншому випадку могли б завалятися в контейнері для зберігання.

.

Використовуйте кільця для штор для душу

Кільця для штор для душу — це недороге і просте рішення для зберігання сумок. Просто прикріпіть кільця до штанги шафи і повісьте на них ремінці для сумок. Підвішування сумок за ручки зазвичай змушує їх лежати боком, тож ви зможете вирівняти найвужчі частини сумок, щоб заощадити місце. Однак цей трюк не рекомендується використовувати для важких сумок, оскільки він може спричинити надмірне довготривале навантаження на ремені та призвести до їхнього зносу.

.

Помістіть сумки на високі полиці шафи

Якщо ви зберігаєте складений одяг на верхній полиці шафи, подумайте про те, щоб поміняти її на сумочки. Буває важко побачити, що знаходиться в купі одягу на високій полиці, і дістати те, що вам потрібно, не порушивши при цьому весь стос. Але набагато простіше провести інвентаризацію сумок на полиці і взяти те, що вам потрібно, не тягнучи все інше донизу. Ви завжди можете зберігати одяг у шухлядах або в контейнері для зберігання під ліжком.

.

Встановіть настінні стелажі

Деякі сумочки занадто гарні, щоб ховати їх у шафу. Замість цього, подумайте про те, щоб розмістити їх на настінній полиці. Ви можете встановити лише одну плаваючу полицю або групу полиць для зберігання ваших улюблених сумок і легкого доступу до них. Це слугує одночасно і рішенням для зберігання, і елементом декору в приміщенні. Існує безліч варіантів розмірів і стилів настінних полиць, які задовольнять ваші потреби у зберіганні речей і гармонійно впишуться в існуючий декор.

.

Стильні гаманці на книжковій шафі

Якщо ви не хочете встановлювати настінні полиці, ви завжди можете зберігати сумочки на книжковій шафі. Таке рішення для зберігання — хороший варіант, якщо у вас немає вбудованих полиць у шафі для сумок, а книжкові шафи бувають різних розмірів, щоб відповідати вашим потребам. Щоб ваші сумки стояли вертикально, ви можете використовувати роздільники для полиць. Або ж ви можете просто набити їх цигарковим папером для підтримки.

.

Використовуйте вішалки для сумок

Замість того, щоб втискати сумочки в шухляду або вішати їх на традиційні вішалки, гачки, зроблені спеціально для сумок, допомагають зберегти форму ручок і підтримують чистий естетичний вигляд при зберіганні їх у шафі. Придбайте набір і розвісьте улюблені сумочки в ряд. Це виглядатиме впорядковано і чисто, а вам буде легко знайти потрібну сумку на цілий день.

.

Створіть стіну гаманців

Похваліться великою колекцією гаманців, присвятивши їм цілу стіну. Ви можете впорядкувати їх за кольором, текстурою, матеріалом або розміром. Щоб підтримувати порядок, заздалегідь виміряйте полиці, щоб зрозуміти, скільки сумок на них поміститься. Прозорі акрилові роздільники також допоможуть зберегти простір і структуру сумок.

.

Координуйте свої сумки за кольором

Для невеликої, але еклектичної колекції сумок згрупуйте їх за матеріалом і кольором. Як доводить цей стильний приклад, організація сумочок може бути надзвичайно візуально приємною, якщо більше уваги приділити колірній координації. Акрилові коробки чудово підходять для розділення сумок і вміщують дрібні гаманці, клатчі та гаманці.

.

Використовуйте порожній простір

Організація гаманців не повинна займати занадто багато заповітного простору в шафі. Огляньте свою кімнату і подивіться, чи є можливості для зберігання в несподіваних місцях. Однією з таких зон є задня стінка спальні або двері шафи. Усе, що потрібно, — це гачок або вішалка для зберігання над дверима, і ви отримаєте відсік для сумок, який не займатиме додаткового простору.

.

Створіть куточок для аксесуарів

Поєднуйте взуття та сумочки, щоб зробити вибір аксесуарів на кожен день легким. Кожен, хто цінує гарне поєднання, знайде цей метод організації корисним для візуалізації вбрання. Використовуйте роздільники, щоб розділити речі або зарезервуйте кожну другу полицю для сумочок із взуттям на чергуванні виступів.

.

Покладайтеся на кілька методів

Організація ваших аксесуарів часто вимагає більше, ніж одного рішення для зберігання. Різні розміри гаманців можуть краще підходити для різних схем розміщення. Маленькі гаманці та сумки можна заховати між перегородками, тоді як більші сумки можуть зайняти місце на вищій полиці. Проведіть інвентаризацію того, що у вас є, а потім створіть план дій, який включає в себе кілька різних методів.

Як зберігати гаманці в маленькій кімнаті?

Якщо у вас немає гардеробної кімнати або багато місця для одягу, не кажучи вже про сумочки, вам знадобляться креативні рішення для зберігання. Виберіть гачки та відділення, які можна повісити на двері, або пошукайте шухляди та організаційні коробки, які можна заховати під ліжко або під полиці шафи.

Чи можна зберігати гаманці в пластикових контейнерах?

Зазвичай це залежить від матеріалу, з якого він виготовлений. Шкіряні сумочки краще зберігати на полицях або в мішечках для пилу. Хоча штучну шкіру та синтетичні матеріали краще зберігати в пластикових контейнерах, краще знайти варіанти, які забезпечать сумочкам простір для дихання. Обирайте вішалки або роздільники для невеликих сумочок, а не кладіть їх усі разом у смітник.

Як виставляти сумки на полиці?

Сумочки з жорсткою структурою, виготовлені з твердих матеріалів, зазвичай можуть стояти самостійно. Існує кілька способів їх стилізації. Спробуйте поставити їх групами по три, розділити за розміром або організувати за кольором. Сумки та гаманці меншого розміру краще зберігати з роздільниками або підвішеними на вішалках.

Як запобігти обвисанню сумочки?

Сумочки, які не можуть стояти самостійно, краще тримати з невеликою допомогою роздільників. Вони не тільки розділяють ваші сумки, але й надають додаткову підтримку формі сумочки. Ви також можете придбати вкладиші або наповнювачі для сумок. Вони вкладаються всередину сумочки і допомагають їй зберігати форму під час зберігання. Цигарковий папір та м’які пакувальні матеріали, які ви вже маєте вдома, можуть слугувати зручними вкладишами для сумочок, зробленими своїми руками.

Позначки:, , , , , ,
close