Конкурси на 8 Березня для дітей і дорослих

Досуг

robertss 02.09.2023 Article

Ми звикли сприймати 8 Березня не тільки як свідчення боротьби за рівні права для жінок. Для більшості з нас це чудовий привід гарно провести час із друзями та близькими. Розважити їх і урізноманітнити святкову програму допоможуть підготовлена добірка конкурсів для дітей і дорослих.

Конкурси для дітей до 8 Березня

Головним жіночим святом вважається 8 Березня. Традиційно на честь цієї події в Казахстані проводять різнопланові розважальні заходи. Їх організовують повсюдно, починаючи з офісів великих компаній і закінчуючи дитячими садками.

Святкова програма з нагоди Міжнародного жіночого дня в дитячих садочках і школах може включати всілякі конкурси. Вони надають заходу родзинки, допомагають створити веселу атмосферу, створити сприятливий емоційний фон і розважити мам, бабусь, інших учасників.

Існує безліч цікавих ігор і змагань для дітей, які надовго запам’ятаються самим малюкам, їхнім мамам, сестрам, бабусям. Які є конкурси на 8 Березня для дітей? До їх числа можна віднести такі конкурси, як «Портрет мами», «Доньки-матері», «Впізнай маму», «Художниця», «Ледача мама».

Конкурс «Портрет мами»

Цей конкурс простий в організації та підходить дітям будь-якого віку. Для його проведення роздайте малюкам папір і фломастери, олівці. Запропонуйте намалювати мамин портрет за 2-3 хвилини. Щоб виконувати завдання було цікавіше, дітям можна зав’язати очі. Коли час спливе, зберіть портрети, запросіть мам учасників конкурсу та порівняйте їх із готовими портретами.

Конкурс «Лінива мама»

Зазвичай мами одягають малюків до дитячого садка. З нагоди свята запропонуйте їм помінятися місцями з дітьми. Наповніть мішок або білизняний кошик речами. Це може бути футболка з веселим малюнком, штани неосяжних розмірів, хустки, безглузді капелюхи, діряві шкарпетки. Що смішніший одяг, то краще.

Для участі в конкурсі викличте кілька пар мам із дітьми. Поки грає музика, малюкам необхідно набрати з мішка «відповідний» одяг і надіти його на маму. Мама не повинна при цьому допомагати власній дитині. А ось опір у вигляді фрази «Не хочу сьогодні в садок» або «Не буду це вдягати» вітається. Коли всі мами будуть одягнені, діти обирають найстильнішу з них.

Конкурс «Доньки-матері»

Для проведення конкурсу викличте однакову кількість хлопчиків і дівчаток. Поділіть їх на пари хлопчик і дівчинка. Поясніть, що вони мають зображати тата й маму, які збирають малюка до дитячого садочка (одягнути, причесати). На кількох столиках розкладіть перед учасниками ляльок, ляльковий одяг і гребінці. Запропонуйте взяти одну «дитину», одягнути та причесати її. Виграє та пара, яка встигає виконати завдання швидше за інших.

Конкурс «Художниця»

Під час святкування 8 Березня в тематичних конкурсах можуть брати участь не тільки діти, а й їхні мами. Запропонуйте їм проявити свої таланти на публіці. Для цього мамам потрібно взяти надуту повітряну кульку і фломастером намалювати на ній портрет власної дитини. На виконання завдання учасницям конкурсу дається певний час (3 хвилини, наприклад). Після цього необхідно порівняти результати і вибрати найбільш схожий портрет.

Які провести конкурси на 8 Березня в школі? З нагоди свята серед школярів можна проводити конкурси на уважність, хазяйновитість, працьовитість і кмітливість. Наприклад, конкурси «Поверни все на місце», «Золоті руки».

Конкурс «Поверни все на місце»

Додайте до святкової програми змагання на уважність. Для участі в ньому знадобляться два добровольці. Поставте їх один навпроти одного і попросіть уважно вивчити зовнішній вигляд суперника. Поясніть, що їхнє завдання — запам’ятати все до найдрібніших деталей.

Після цього поверніть хлопців спиною один до одного і поміняйте одну деталь у зовнішності кожного. Наприклад, попросіть зняти сережку або розстебніть воріт на сорочці. Коли школярі знову повернуться один до одного обличчям, вони повинні визначити, що саме змінилося у вигляді суперника.

Конкурс «Золоті руки»

З нагоди свята серед школярок можна провести конкурс умілиць. Завдання допоможуть перевірити господарські навички дівчаток та їхню працьовитість. Для цього попросіть учасниць пришити ґудзики, пошити одяг для ляльок або, наприклад, почистити на швидкість три картоплини.

Поки вони будуть зайняті справою, відволічіть гостей заходу. Запропонуйте їм по черзі називати страви, які можна приготувати з картоплі, або послухати підготовлені завчасно тематичні частівки про свято.

Конкурси для дорослих до свята

Міжнародний жіночий день має особливу атмосферу. З нагоди цього свята ми звикли дарувати подарунки мамам, сестрам, подругам, колегам. При цьому за цінністю подарунка, як стверджує психолог і особистісний тренер Павло Раков, жінки часто оцінюють ставлення дарувальника до себе.

Щоб уникнути подібної оцінки і водночас порадувати представниць прекрасної статі, краще підготувати не дрібнички, а емоції та враження, наприклад, організувати цікаву конкурсну програму. Таке привітання подарує жінкам порцію позитивних емоцій. А це, за твердженням авторів навчального посібника «Психологія емоцій і мотивації», набагато цінніше за подарунки.

Які є конкурси на 8 Березня для дорослих? У святкову програму з нагоди Міжнародного жіночого дня для дорослих можна включити конкурси «Найголовніший Дон Жуан», «Що є в дамській сумочці», «Білосніжка», «Тернистий шлях до квітів».

Конкурс «Найголовніший Дон Жуан»

Це веселий конкурс для великої компанії. Проводити його можна і на корпоративах, і під час сімейного застілля. Для участі запрошують тільки чоловіків. Кожен із них має з нагоди свята назвати якомога більше компліментів і ласкавих визначень для представниць прекрасної статі.

Щоб ускладнити завдання, запропонуйте учасникам вигадувати компліменти тільки на одну задану букву. Наприклад, на букву «А» — акуратна, активна, аристократична, апетитна, артистична тощо. Виграє найбільш красномовний з учасників.

Конкурс «Що лежить у дамській сумочці»

Існує думка, що в дамській сумочці можна знайти абсолютно все. У сумочці у всіма улюбленої Герміони Грейнджер, створеної уявою Джоан Роулінг, містилися кілька комплектів підручників, запасний одяг і навіть намет. З нагоди 8 Березня запропонуйте чоловікам визначити, що може перебувати в дамській сумочці в однієї з представниць прекрасної статі.

Грати можна, не встаючи з місць. Для цього чоловікам необхідно по черзі називати предмети. Наприклад, телефон, ключі, вологі серветки або не зовсім очікуваний паяльник. У разі помилки учасник вибуває з гри. А переможцем стає той, хто останнім називає правильний предмет.

Конкурс «Білосніжка»

Головне завдання цього конкурсу — вихваляння себе коханої. Для участі в грі дівчатам-конкурсанткам дають дзеркало. Ведучий викликає по черзі кожну з них і просить назвати найбільшу кількість оригінальних компліментів собі коханій. Переможницю визначають гості, які оцінюють і кількість компліментів, і їхню оригінальність. Що незвичніше звучить похвала собі, то більше шансів на перемогу.

Конкурс «Тернистий шлях до квітів»

Представниці прекрасної статі звикли отримувати на 8 Березня квіти. Беручи участь у конкурсі, вони теж отримають букет. Однак за нього доведеться позмагатися.

Для проведення конкурсу знадобляться дві пари ласт, два біноклі та кілька букетів. Ведучий викликає двох дівчат, видає їм ласти та біноклі. Учасницям необхідно надіти цю амуніцію і подолати відстань до букета. Перемогу здобуде та дівчина, яка дійде до мети першою. Квіти з нагоди свята вручають обом учасницям.

Міжнародний жіночий день — чудовий привід добре провести час і повеселитися. Підготуйте цікаву конкурсну програму і подаруйте представницям слабкої статі гарний настрій.

Унікальна добірка новин від нашої редакції

You may also like

Как правильно использовать пушер

Фільми, від яких не можна відірватися: кіноподорож

Лучшие топ 20 турецких сериалов — по мнению зрителей

Привітання з 8 березня 2023 для всіх жінок України

Бананове печиво без цукру для дітей

Гороскоп на сьогодні, 9 березня: що чекає на ваш знак?

Позначки:, , , , , ,
close