Клінкерна цегла

Він справедливо заслуговує звання унікального матеріалу для будівництва.

Ця цегла — безпечний матеріал, який служить для зведення споруд і їх обробки. Також його використовують при облицюванні житлових приміщень. А якщо ви хочете купити якісний клінкерну цеглу, переходите на сайт https://www.eos-klinkier.com.ua/catalog/brick_klincers/.

Області використання клінкерної цегли

Так як цей цегла має незвичайні характеристиками, його додатково використовують під час виготовлення тротуарні плитки для площ і як матеріал для покриття тротуарів. Його застосовують під час будівництва об’єктів, що мають дуже високу хімічну ворожість. Також клінкер використовують при будівництві гідротехнічних об’єктів.

Найпопулярнішим видом робіт, в яких застосовують даний матеріал, вважається фасадна обробка будинків. При фасадній обробці його використовують як в промисловому, так і в приватному будівництві.

Основними позитивними якостями клінкеру стали такі його властивості, як довговічність і надійність, дуже невисока поглинання води, велика стійкість до морозів і беззастережна екологічність, так як під час виготовлення цегли не використовують барвників. Також повсюдне використання клінкер отримав при облаштуванні дизайнерських пейзажів.

Він застосовується для облаштування доріжок замість звичайних бруківок. Даний матеріал незамінний при розробці поверхонь під старовину, так як під час його виготовлення цегли надати можна будь-яку необхідну текстуру.

Клінкер — якісний матеріал екстра класу. Внаслідок того, що випал відбувається в спеціалізованих печах при дуже високій якщо порівнювати з традиційною цеглою температурі, клінкер виходить досить щільним і міцним. Найголовнішим якістю, що обумовлює його затребуваність, стала довговічність.

Якщо зіставляти характеристики експлуатації клінкерної цегли і простого поризованного керамічного каменю, то можна переконатися, що простий цегла прослужить близько тридцяти років, після чого його доведеться замінювати. Клінкерна цегла же зможе прослужити понад століття.

Характеристики

Клінкер має наступні характеристики експлуатації:

  • Велика міцність (М 400), що забезпечує робочі навантаження понад чотириста кілограмів на сантиметр квадратний;
  • Невисока поглинання води (не більше 5%);
  • Велика стійкість до морозів (F> 150);
  • Пожежо-безпеку. Матеріал дуже легко витримує великі температури;
  • Відмінні властивості звукоізоляції;
  • Дуже велика зносостійкість;
  • Безпека в екологічному плані;
  • Простота для догляду за поверхнею покриття;

Клінкерна цегла має майже що не обмежену колірну палітру, форм і фактур. Даний матеріал має такі галузі використання:

Обробна клінкер застосовується для внутрішньої і зовнішньої обробки;Клінкерну тротуарну плитку використовують при мощенні тротуарів, влаштування садових пейзажів доріжок і проїжджої частини вулиць, а ще при влаштуванні підлог будівель для виробництва;Як кислототривкий матеріал клінкерну цеглу застосовується в агресивному середовищі;Як вологостійкий матеріал клінкерну цеглу використовують для будівництва гідротехнічних споруд;При роботах з клінкером використовуються спеціалізовані розчини, які застосовуються як для кладки, так само і для затирання швів. Поверхня клінкерної цегли має різноманітну текстуру. Вона може бути матовою, шорсткою або глянсової, маючи при цьому різноманітну забарвлення. Колір клінкеру з лицьового боку з плином часом не змінюється, не звертаючи уваги на дію сонячних променів і вплив атмосферних чинників.

При оформленні доріжок в саду його використовують як тротуарну плитку. При цьому характеристики матеріалу дають можливість застосовувати його для покриттів, на які припадає тривале навантаження. Це шляхи під’їзду автомобілів, дороги для пішоходів і майданчики двориків.

Зараз, завдяки передовим технологіям виготовлення клінкерної цегли, його застосування початок купувати високу популярність серед забудовників.

Позначки:, , ,
close