Корм Purina One для собак відгуки ветеринарів

Корм Purina One для собак відгуки ветеринарів - Ветеринар

Корм Purina One для собак реалізується у великих супермаркетах, дрібних точках продажу, вже не кажучи про спеціальні ветеринарних магазинах.

Основою поширеності продукції вважається активна маркетингова політика компанії-виробника і реклама по центральних каналах телебачення.

Виходячи з відгуків досвідчених ветеринарів, корми під маркою «Пурину Ван» припадають до смаку восьми з десяти собачкам. Заводчиків вони приваблюють скромною вартістю.

Лінійка кормів Purina One

Харчування створене для цільового споживача: невеликих песиків вагою до десяти кілограм. Фахівці відносять лінійку» Пурину Ван » до економ сегменту. Традиційною мовою, це золота середина. Продукція якісніше кормів бюджетних виробників, однак, до вищих сортів з чистого м’яса їй далеко.

Харчування умовно можна розділити на чотири види, кожен з яких призначається для конкретної категорії песиків:

 • старше одного року;
 • з дуже високою активністю, чутливістю до конкретних продуктів або з порушеннями травлення;
 • схильних до прискореного набору ваги.

Лінійка Purina One складається з 19 назв, які відрізняються типом упаковки, смаком і призначенням. Порадувати вихованця зможуть сухі корми або пакетовані консерви.

Корм Purina One для собак відгуки ветеринарів - Ветеринар

Сухі раціони продаються 600 г або 1,5 кг в пакетах. Дозування підібрана взявши до уваги те, що декоративні собачки їдять менше, ніж їх великі колеги.

Серія «Моя собака» підходить виключно для песиків віком більше одного року.

Харчування розділяється на 4 підвиди:

 1. «Вже доросла». Їжа для собак, у яких немає відхилень у розвитку.
 2. «Любить поїсти». Дієтичне меню для схильних до ожиріння собачок.
 3. «Непосида» забезпечує енергетикою безмірно грайливих песиків.
 4. «Чуйний». Корм використовують, якщо у вихованця присутні проблеми з шлунково-кишкового тракту.

Частинки сухих кормів відрізняються від конкурентних продуктів маленьким розміром при дуже великій вологості. Якщо упаковку зберігати відкритою довгий час, шматочки істотно тверднуть, втрачаючи масу.

Лінійка сухих кормів «Міні», що виділяється від серії «Моя собака» розміром шматочків, також розділяється на 4 підгрупи:

 1. «Активна» — для рухливих песиків на основі курки з рисом.
 2. «Здорова вага». Завдяки застосуванню м’яса індички кількість жирів знижено на 40%, що не дасть можливість вихованцеві безмірно погладшати.
 3. «Чуйний». Харчування, основу якого становить лосось, буде не зайве якщо є наявність у песика проблем з травними органами.
 4. «Доросла» — для здорових собак. Головними елементами є яловичина і рис.

Хрусткі крекери, що комбінуються з вологими шматочками, прекрасно підходять собакам з приплюснутою мордочкою. Через особливого будови порожнини рота, їм простіше подужати напіввологу їжу. Шматочки спеціально робляться дрібного розміру, щоб особинам легше було їх пережувати.

Хімічні підсилювачі смаку вносяться в сухе харчування невеликими дозами, щоб розвинути у вихованця апетит.

Вологі консерви Purina One продаються пакетами по 100 г.вони розділені на 2 лінійки схожих з сухими кормами. Відрізняються від сухого харчування тим, що перемелене м’ясо в них змішано з квасолею, морквою, горошком.

Детальний склад

Склад харчування розроблявся фахівцями з урахуванням зростання, ваги маленьких тварин:

Корм Purina One для собак відгуки ветеринарів - Ветеринар

 1. Основу білків становить м’ясний інгредієнт. Зміст цього компонента в 28% від всієї маси вважається нормою для кормів. Джерелом білків в складі продукту вказана домашня курка, індичка, яловичина. Але подібне формулювання означає, що для досягнення потрібного процентного співвідношення одночасно з м’ясом були перероблені субпродукти: кістки, частинки шкірки, внутрішні органи.
 1. Джерелом вуглеводів, що дає собаці енергію, виступають пшениця і кукурудза. Це поганий варіант, так як всі злакові не засвоюються організмом і повністю виводяться в не до кінця переробленому вигляді. Не звертаючи уваги на те що пшениця, кукурудза, соя здатні викликати алергічну реакцію, ці злаки зустрічаються у всіх кормах вигідного сегмента.
 1. Тваринний і риб’ячий жир, загальний вміст в 18% яких є нормою. Однак, сало не становить для песика цінності, а риб’ячий жир (справжній антиоксидант) міститься в недостатній кількості.

Антиоксиданти гальмують процеси старіння організму. Даний компонент хороший для прийому в будь-якому вигляді, але його малий вміст зводить нанівець користь.

 1. Бурякова м’якоть допомагає поліпшенню роботи травного тракту, забезпечує потреби організму в клітковині. Щоб підтримати норму в 2,5%, до складу додані овочеві волокна.

Щоб уникнути проблем з травленням і для підтримки нормального самопочуття, при годуванні сухим харчуванням необхідно стежити за тим, щоб у тварини була завжди чиста вода.

 1. Вітаміни та мінерали. У складі корму відсутні фрукти, овочі і трави, які здатні наситити організм речовинами справжнього походження. Тому в харчування додані компоненти, отримані хімічним шляхом.

Сухі корми не зможуть замінити собакам справжній раціон. Через нестачу необхідних елементів їх можна успішно застосовувати виключно обмежений час.

Трохи краще справи йдуть у консервів, білок в яких може досягати гідного рівня в 12%. Основними елементами є овочі, м’ясо, риба. Напіввологе харчування не містить підсилювачів смаку і шкідливих добавок до їжі.

Для цуценят дрібних декоративних порід власне розроблено дуже якісне харчування Purina Pro plan Puppy. Давати малюкам» Пурину Ван » не рекомендується через вміст хімічних добавок і застосування субпродуктів.

Виробник

Після відкриття в 1894 році фірма Ralston Purina почала займатися виробництвом кормів для коней. Пізніше були відкриті цехи з виготовлення сухого харчування для кішок і собак. На початку 2000-х років контрольний пакет акцій Ralston Purina був викуплений концерном Нестле.

Корми продовжують відпускати під первісним ім’ям. Сухе харчування Purina One роблять в Італії. До Росії продукція компанії потрапила в 2014 році і за короткочасний термін знайшла сотні прихильників.

Плюси і мінуси

Як і у будь-якого корму, у лінійки» Пурину Ван » є як переваги, так і мінуси.

 • бюджетна ціна;
 • наявність вітамінів;
 • витримане в нормі вміст важливих елементів-білків, жирів і вуглеводів;
 • відсутність шкідливих добавок в мокрих консервах;
 • широка популярність і легка доступність кормів, немає дефіциту.
 • незрозуміле Походження основної протеїнової маси;
 • велика кількість не перетравлюваних злакових;
 • хімічні підсилювачі смаку в сухих кормах;
 • вузькоспеціалізована лінійка раціонів;
 • ці продукти не підійдуть для цуценят через склад і хімічних добавок.

Чим краще за інших

Раціон виділяється на тлі конкурентних пропозицій завдяки дотриманню норм змісту потрібних елементів.

Так, білків в кормі «Пурину Ван» становить 26%, жирів 17%. У Педігрі дані показники рівні 21 і 14%, в нашій марці 18 і 10%.

Ще одна перевага-вміст вітамінів Д3 для регуляції засвоєння кальцію і фосфору, а для зору, і антиоксиданту токоферолу. У кормах фірм-конкурентів ці компоненти знаходяться в невеликій кількості або зовсім відсутні.

Вартість

Ціна на лінійку кормів Purina One виглядає привабливіше, ніж у аналогів класу економ. При цьому якість абсолютно не страждає і знаходиться на якісному рівні.

Вологі консерви продаються в роздріб за ціною 35 руб.за пакет, 600 г сухого корму лінійки «Моя собака» можна придбати за 150-200 руб. вартість «міні» вище. Покупцеві доведеться сплатити 200 руб. за упаковку.

Вартість за 1,5-кілограмову розфасовку коливається в діапазоні від 300 до 400 руб.

Відгуки ветеринарів

Борис Ніколаєв: «створення спеціального харчування для невеликих собак, безумовно, практичне рішення. Малюки часто вередують при переході на штучні корми, тому якості смаку продукту грають одну з важливих ролей. Однак, мене бентежить присутність стимуляторів харчових рецепторів. Якщо існує можливість купувати їжу якісніше, я б все ж рекомендував продукцію вищих сортів зі справжнього м’яса».

Синельников Микола: «корми» Пурину Ван » можна знайти тільки в рядових точках продажу. Ветеринарні клініки пропонують набагато якісні корми даної марки. Не можу рекомендувати до використання Purina One з-за невдалого складу. Мене бентежить сумнівне походження протеїнового компонента і дуже високий вміст пшениці, здатної завдати шкоди вихованцеві. Далі, консерванти і антиоксиданти, в яких ховаються небезпечні хімічні сполуки. Називати корм повнораціонним невірно, як і призначати його основним харчуванням для маленьких вихованців».

Олена Шаповалова: «Корм» Пурину Ван » – кращий у власному сегменті. Однак, радити харчування Я не можу через присутніх в ньому субпродуктів поганої якості, які погано засвоюються організмом. Такі компоненти корму, як кукурудза, пшениця, соя часто стають основою проявів алергії. Щоб не допустити проблем зі здоров’ям вихованця, корм «Пурину Ван» можна застосовувати не довше одного тижня».

Харчування Purina One по співвідношенню ціна-якість знаходиться в лідерах в обстановці конкурентних пропозицій економ сегмента. Однак, відгуки професійних ветеринарів підтверджують той факт, що склад хоча і збалансований, але досить скромний і не може підтримати життєдіяльність дрібних вихованців на високому рівні. Тому застосовувати корми лінійки можна лише в якості тимчасової заміни основного харчування.

Позначки:, , , , , , ,
close