Корм для кішок при алергії у людини

Поява в будинку вихованця-завжди хвилюючий Захід. Маленький, пухнастий кошеня або вже доросла кішка – це не тільки радість і можливість висловлювати власну турботу.

Для людини, поява в будинку кішки може обернутися складнощами, які пов’язані з алергічною реакцією.

Своєрідна реакція організму заважає нормально насолоджуватися життям, а в багатьох випадках може привести до великих проблем.

Як зрозуміти що у людини алергічна реакція на кішку

Алергічна реакція на кішок-поширена проблема, з якою можуть стикнутися як діти, так і дорослі.

Діагностовано випадки, коли алергічна реакція починала виникати вираженою симптоматикою через 3-6 місяців у людини після спільного проживання з твариною.

Раніше вважали, що алергічна реакція у людини вимальовується на котячу шерсть. Насправді, алерген міститься в більшій мірі на шкірної поверхні тварини. Тому алергічна реакція можлива навіть наприклад якщо вихованець відноситься до безшерстих порід. Алерген, що викликає яскраві симптоми за власною структурою це білок, який є в біологічних рідинах тварини і екскрементах.

Відмінні симптоми алергічні реакції на кішок у людини:

  • набряклість слизових носа (нежить з виділенням рідкого слизового ексудату);
  • почервоніння і свербіж очей;
  • дуже висока сльозоточивість;
  • постійні напади чхання;
  • порушення дихання (задишка), сухий кашель.

При прямому контакті шкіри з сечею або слиною тварини, може виникати шкірне почервоніння.

Обов’язково потрібно згадати, що не в будь-яких ситуаціях, перераховані вище симптоми вказують власне на алергічну реакцію, пов’язану з котячою шерстю.

Для визначення патологічного стану, рекомендується звернутися до лікаря-алерголога і провести ряд досліджень. Це можуть бути алергопроби, шкірні проби і аналіз крові. На підставі отриманих результатів можна судити про наявність патологічного процесу.

Якщо ж алергічна реакція на кішку підтвердилася, не варто поспішати відселяти тварина або ж намагатися прилаштувати його в хороші руки. Нові технології дали можливість створити корми, що допомагають управляти алергенами, що виділяються в котячому організмі.

Корм для кішок від алергічні реакції на людину

У розробках вчених часто порушувалася тема кормів, що дозволяють зменшити яскраві алергічного прояви на кішку у людини. Такі інноваційні продукти зменшують рівень активної речовини, що провокує алергію на білок в лупи і шерсті вихованця.

Основний алерген у кішок і котів – Fel D 1, агресивний алерген, що провокує появу алергічні реакції в 95% випадків. Він є в організмі будь-якої кішки, незалежно від статі, віку, ваги, породи або довжини вовняного покриву. Утворюється алерген переважно в слинних залозах. Попадання на шерсть улюбленця відбувається в момент вилизування. Потім, алерген може поширюватися на абсолютно будь-яку поверхню, де відпочивала або об яку обтиралася кішка.

Механізм дії корму базується на включенні спеціального білка. Для того, щоб зупинити негативний вплив алергену, розробники включили в корм інший білок. Його отримують з курячих яєць. В процесі потрапляння білка-нейтралізатора в організм тварини, відбувається деактивація Fel D 1.

Такий корм як Purina LiveClear при постійному застосуванні, дає можливість зменшити кількість нестандартного алергену в епітелії кішки більш ніж на 45%. Перші результати видно через 1-2 тижні.

В ході досліджень, фахівці виділили інгредієнт з яєчного білка, що дає можливість без наслідків для організму тварини додавати його в корми. Рівень активного білка, що викликає алергічну реакцію в епітелії кішки, знизився більш ніж на 90% з початку застосування протягом 4 тижнів.

Виражений ефект починається вже через 3 тижні після початку годування. Відзначено, що включений в корми білок, отриманий з яєць, має властивість зупинити алерген Fel d1 наявний в слині кішок. Однак при цьому, що грає велику роль, не впливає на функції організму, будучи абсолютно безпечним.

Потрібно пам’ятати, що одним тільки кормом зменшити алергічний прояв у людини не вийти.

Слід діяти в комплексі-систематично купати тварину, вчасно міняти лоток, вичісувати улюбленця. Поряд з правильно підібраним кормом це допоможе зменшити алергічного прояву, аж до повного зникнення симптомів у людини.

Коштувати підкреслити той момент, що позбутися повністю від істинної алергічні реакції таким чином людині не вийти. А ось зменшити прояви патологічної реакції організму дійсно можна.

Виробник кормів Purina ProPlan Live Clear розробив лінійку кормів починаючи від маленьких кошенят, завершуючи дорослими кішками. Існують такі варіанти кормів:

  • Для кошенят віком до 1 року. Крім зниження алергену в епітелії вихованця, корм дає можливість тримати нормальну роботу імунної системи організму, що росте. Корм багатий вітамінами і натуральними пробіотиками. Компоненти допомагають підтримувати ріст і розвиток кошеня.
  • Для стерилізованих кішок старше 1 року. Даний тип корму необхідний для підтримування здоров’я сечовивідної та статевої системи. Його склад збалансований по мінеральних речовин. Комплекс потрібних поживних речовин з великим рівнем Омега — 3 і Омега-6 жирних кислот, антиоксидантами і аргініном, підтримує роботу нирок.
  • Для дорослих кішок і котів від 7 років. Цей вид корму дає можливість тримати роботу травної, імунної та сечовидільної систем у дорослих тварин. Підійде для стерилізованих вихованців. У складі присутні поліненасичені жирні кислоти, необхідні антиоксиданти і пребіотики. Корм містить великий відсоток білка, клітковини і порівняно невисокий рівень вуглеводів. Це допоможе контролювати набір ваги у вихованця.

Перед тим як переводити вихованця на будь-який з перерахованих вище кормів, рекомендується заздалегідь отримати консультацію з ветлікарем.

У зв’язку з великим потоком вступників питань, безкоштовні ветеринарні консультації на час припинені.

Позначки:, , , , , ,
close